https://remeslasluzby.cz/
https://remeslasluzby.cz/

Je registrace a přidání inzerátu na portálu Remeslasluzby.cz zpoplatněná?

Ne, registrace a přidání inzerátu je zcela zdarma a to na neomezenou dobu.

 

Zobrazí se inzerce ihned po vložení?

Váše inzerce bude v katalogu viditelná do 48 hodin po schválení administrátorem.

 

Je možno na portálu Remeslasluzby.cz registrovat i „větší firmu“? (tzv. firmu, zaměstnávající více jako deset pracovníků?)

Ano, ale pouze při registraci ve speciálních kategoriích. V současnosti se jedná o kategorie svatby a internet & podnikání.

 

Jak editovat inzerát?

Pokud si přejete v inzerátu něco přidat či změnit, použijte odkaz v registračním emailu nebo Váš inzerát vyhledejte pomocí vyhledavače a klikněte na "editovat" (odkaz "editovat" je umístěn v pravém dolním rohu inzerátu). Poté zadejte přístupové heslo, které jste obdrželi v registračním emailu.

 

Mohu mít na portálu Remeslasluzby.cz článek o mém podnikání?

Pokud máte zájem o vytvoření článku o vašem podnikání a jeho následného zveřejnění na portálu Remeslasluzby.cz, napište nám na e-mailovou adresu info@remeslasluzby.cz a redaktor našeho portálu Vás zpětně zkontaktuje. 

 

Nenalezli jste vhodnou kategorii?

Nabízíte řemeslo či službu a nenašli jste vhodnou kategorii pro vaše podnikání? Nevadí, pošlete nám žádost na e-mailovou adresu info@remeslasluzby.cz a specifikujte nám obor v kterém podnikáte. My Vaší žádost posoudíme a rádi přidáme Vámi požadovanou kategorii.