I want responsive mode!
https://remeslasluzby.cz/
https://remeslasluzby.cz/

Jak topovat:

 

Pokud si přejete zviditelnit Váš inzerát v předních příčkách, či ho zvýraznit, můžete vyzkoušet jednu z níže uvedených služeb. 

 

-Topování (přesunutí inzerátu na přední pozice) cena: 100Kč / 6 měsíců

 

-Zvýraznění (zvýraznění inzerátu Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů a tím pádem si ho všimne více lidí.                                                        Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.) cena: 100Kč / 1 rok

 

Chcete-li zvýhodnit inzerát, klikněte v přehledu inzerátů (nebo v detailu) u vybraného inzerátu na „Zvýhodnit inzerát“ (po zobrazení inzerátu červený nápis vpravo dole). Tímto se dostanete na stránku s výběrem všech možných tarifů i s možností výběru platební metody.

Následně vyberete ty tarify, které chcete aplikovat na svůj inzerát. Automaticky se Vám zobrazí cena a Vy si tak můžete zkontrolovat, kolik budete platit ještě před tím, než k tomu budete vyzváni.

Upozorňujeme, že v případě zaplacení dvou a více zvýhodnění najednou se platba automaticky rozdělí na více sms po 100kč.

Tarif je automaticky aplikován až v době, kdy je částka připsána na účet provozovatele. Pokud se tak nestane, prosím kontaktujte provozovatele.

 

Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Relamace plateb na: reklamace@airtoy.cz  nebo lince 602 777 555, 9 - 17 hodin, Po-Pá, www.mobilniplatby.cz. Kontakt na provozovatele: info@remeslasluzby.cz